Pyry Itkonen
Influencer Marketing Manager Myynti & asiakkuudet
pyry.itkonen@monochrome.fi
+358504919120
Mert Sola
Influencer Marketing Manager Myynti & asiakkuudet
mert.sola@monochrome.fi
+358505307481
Emma Naumanen
Co-founder, CEO
emma.naumanen@monochrome.fi
+358407495375
Matilde Pelkonen
Co-founder, Creative Director
matilde.pelkonen@monochrome.fi
+358405702211
Riikka Laitinen
Marketing Intern Projektikoordinointi
riikka.laitinen@monochrome.fi
+358407192685
Nita Laurila
Community & Marketing Intern Vaikuttajat & podcastit
nita.laurila@monochrome.fi
+358504059035
Petteri Peltonen
Photographer Valokuvaus
peltonenpetteri1@gmail.com
+358503615209

Osoite

Unioninkatu 10 B 18, OO13O Helsinki

Pääset perille astumalla sisäpihan suojaan. Tunnistat toimistomme isoista lasiovista!

Laskutus

Monochrome Oy (2766688-1)

Online

Verkkolasku­osoite OO3727666881
Operaattori Maventa (OO3721291126)
Välittäjätunnus pankki­verkosta lähetettäessä DABAFIHH
Tilitiedot FI13579O262O11O733 Osuus­pankki (OKOYFIHH)

PDF via email

27666881@scan.netvisor.fi