Ota yhteyttä!

Yritys!

Haluatko tietää juuri teille parhaiten sopivat vaikuttajat tai kuulla tarkemmin vaikuttaja­markkinoinnista Instagramissa?

Täytä allaoleva lomake!

Vaikuttaja!

Onko sinulla yli 2OOO seuraajaa Instagramissa ja haluaisit päästä tekemään yhteistyötä brändien kanssa, joista tykkäät?

Tutustu tiimiimme

Emma Naumanen
Co-founder, CEO
emma.naumanen@monochrome.fi
+358407495375
LinkedIn
Matilde Pelkonen
Co-founder, Creative Director
matilde.pelkonen@monochrome.fi
+358405702211
LinkedIn
Pyry Itkonen
Influencer Marketing Manager
pyry.itkonen@monochrome.fi
+358 50 4919120
You?
Influencer Marketing Manager Apply now! ↓
contact@monochrome.fi
Heidi Suutari
Social Media & Marketing Intern
heidi.suutari@monochrome.fi
+358 44 2885909
LinkedIn
Sara Klossner
Social Media & Marketing Intern
sara.klossner@monochrome.fi
+358 50 5927633
LinkedIn
Henry Verlin
Technological Architect
LinkedIn
Janne Pellikka
Technological Architect
LinkedIn
Eevi Rutanen
Designer, Web Developer
eevi@rutanen.net

Käyntiosoite

Korkeavuorenkatu 35, OO13O Helsinki

(Alhaalla paina ovisummeria Microsoft Flux)

Laskutus

Monochrome Oy (2766688-1)

Online

Verkkolasku­osoite OO3727666881
Operaattori Maventa (OO3721291126)
Välittäjätunnus pankki­verkosta lähetettäessä DABAFIHH
Tilitiedot FI13579O262O11O733 Osuus­pankki (OKOYFIHH)

PDF via email

27666881@scan.netvisor.fi