Ota yhteyttä

Haluatko tietää teille sopivimmat vaikuttajat ja kanavat, tai keskustella tarkemmin vaikuttaja­markkinoinnista? Olet oikeassa paikassa!

Nopeiten saat yhteyden WhatsApp-viestillä!

Osoite

Unioninkatu 10 B 18, OO13O Helsinki

Pääset perille astumalla sisäpihan suojaan. Tunnistat toimistomme isoista lasiovista!
Eero Prusila
Creative Sales
Luova myynti & asiakkuudet
eero.prusila@monochrome.fi
+358503580315
Emma Naumanen
Co-founder, CEO
Hallinto & strategia
emma.naumanen@monochrome.fi
+358407495375
Matilde Pelkonen
Co-founder, Creative Director
Markkinointi & kehitys
matilde.pelkonen@monochrome.fi
+358405702211
Riikka Laitinen
Influencer Marketing Specialist
Koordinointi & asiakkuudet
riikka.laitinen@monochrome.fi
+358407192685
Iina Väyrynen
Producer Intern
Tuotanto & vaikuttajasuhteet
iina.vayrynen@monochrome.fi
+358468118397
Emmi Koskenvesa
Marketing Intern
Markkinoinnin harjoittelija
emmi.koskenvesa@monochrome.fi
+358405950896
Sanni Siira
Marketing Intern
Markkinoinnin harjoittelija
sanni.siira@monochrome.fi
+358451773737
Yritys, voit myös täyttää tarjouspyyntölomakkeen
Vaikuttaja, täytä vaikuttajakysely

Laskutus

Monochrome Oy (2766688-1)

Online

Verkkolasku­osoite OO3727666881
Operaattori Maventa (OO3721291126)
Välittäjätunnus pankki­verkosta lähetettäessä DABAFIHH
Tilitiedot FI13579O262O11O733 Osuus­pankki (OKOYFIHH)

PDF via email

27666881@scan.netvisor.fi